Aktualności

Drewniany zegarek

WOODLANS Klasyk Stal - nowy model

Drewniany zegarek Woodlans Klasyk na stalowej bransolecie jest najbardziej kontrastowym projektem jaki w życiu stworzyłem. Drewniane zegarki wykonuję nieprzerwanie od 2011 roku. Zwróćcie uwagę na rozmowę... a raczej kłótnię tych dwóch materiałów. Od początku produkuję zegarki z drewna dębowego. Połączenie stali i drewna pasuje bardziej do noża kuchennego, amerykańskiej strzelby, czy schodów w industrialnym klimacie niż do naręcznego przyrządu pomiarowego, który dodatkowo ma jeszcze pasować do ciuchów kupionych w tym sezonie. Zegarek z drewna i stali - jest coś pociągającego w tym projekcie ;) Prawda?

mechanizm: Citizen, szerokość koperty: 43mm (model unisex), szerokość bransolety: 20mm, długość bransolety: regulowana, drewno dębowe + stal nierdzewna

cena 430 zł

Chcesz kupić?
napisz na woodlans.pl@gmail.com
zadzwoń na 791039206
lub zamów tutaj >>> allegro
dostawa w 2 dni od zamówienia

drewniane zegarki, zegarki z drewna

LANS to chwalenie się czymś w pozytywnym sensie. Lansujemy się jeśli faktycznie mamy czym, posiadamy coś unikatowego co ma niewielu i co wzbudza bezsporny podziw.

Pierwszy zegarek z drewna wykonałem w 2011r. Wszystkie drewniane zegarki wykonuję ręcznie. Produkuję zegarki z drewna dębowego. Każdy drewniany zegarek oznaczam kolejnym numerem.

Kontakt
Michał Napierała
tel 791039206 woodlans.pl@gmail.com
30-527 Kraków ul. Nadwiślańska 11/101

Dostawa - kurier DHL - do 2 dni
przelew = 15zł, pobranie = 30zł

Historia Woodlans