Drewniane zegarki Woodlans w Magazynie Sukces

Home / Zegarki z Drewna - Blog Woodlans / Drewniane zegarki Woodlans w Magazynie Sukces

„Kiedyś przegrywało z plastikami, ale dziś znów zachwyca naturalnym pięknem, zapachem, ciepłym kolorem, niepowtarzalną fakturą… Zegarki z drewna nie zastąpią tych znanych od lat, z tworzywa sztucznego czy metalu. To zupełnie inna propozycja. Niepowtarzalna.” – mówi Michał Napierała.

„Z dębowego drewna. Każdy egzemplarz z unikalnym numerem. Zabezpieczone woskiem pszczelim, dzięki czemu z czasem kolor nabiera szlachetności. To tajemnica krakowskich zegarków Woodlans… Te małe drewniane dzieła sztuki mają już fanów na wszystkich kontynentach”

„Drewno nadaje się też to produkcji samochodów. Przykładem jest drewniany roadster Setsuna, wystawiony przez Toyotę podczas tegorocznego Design Week w Mediolanie. Do budowy auta wykorzystano drewno z cedru, cyprysu i brzozy japońskiej. Nie użyto przy tym ani jednego gwoździa, w zamian zastosowano tradycyjną technikę stolarki okuriani.”

Kolegom z Japonii życzę powodzenia we wprowadzaniu takich motoryzacyjnych nowinek. O drewnianych zegarkach, samochodach, skuterach, itp możecie przeczytać w Magazynie Sukces na stronie 120. Bardzo dziękuję za wyróżnienie – Michał Napierała.

 

POST A COMMENT