Żyj zgodnie z naturą – drewniane zegarki WoodLans

Home / Zegarki z Drewna - Blog Woodlans / Żyj zgodnie z naturą – drewniane zegarki WoodLans

Zegarek wyznacza dzisiaj status życia i stał się nieodłącznym i obowiązkowym elementem każdej stylizacji. W zależności od tego, jaki jesteś i jaki masz styl, pasował będzie do Ciebie inny zegarek. Wybierzesz ten ze skórzanym paskiem? Może ten z bransoletą ze stali nierdzewnej? A może chcesz się wyróżnić i być bliżej natury? Wybierz zegarek z drewna dębowego Woodlans.

Daj się rozpoznać – wybierz zegarek z drewna dębowego

Drewniany zegarek to coś unikalnego i wyjątkowego. Wybierając taki dodatek na pewno wyróżnisz się w tłumie. To świetny wybór jako dopełnienie wiosennej, jesiennej, zimowej czy letniej stylizacji. Niebanalny, stylowy zegarek zwraca uwagę, skupia wzrok przechodniów i mówi wiele o Tobie.
To też praktyczny i funkcjonalny gadżet. Drewno dębowe to lekki i wytrzymały materiał, który bez wątpienia przetrwa próbę czasu.

Pokaż kim jesteś

Zegarek z drewna dębowego to świetna propozycja dla ludzi, którzy chcą żyć zgodnie z naturą. Bycie eko to nie tylko przelotna moda. To nowy sposób patrzenia na świat – świat, w którym staramy się żyć w symbiozie z przyrodą, kupując na przykład przedmioty z materiałów, które są zdatne do recyklingu.
Kupując drewniany zegarek marki Woodlans pokazujesz, że środowisko naturalne nie jest Ci obojętne.

Znaleźliście już model dla siebie? Zajrzyjcie koniecznie na stronę internetową Woodlans i wybierzcie zegarek dla siebie. Każdy model ma drewnianą kopertę i jest ręcznie robiony przez Michała Napierałę. Do wyboru są modele z bransoletą ze skóry, stali nierdzewnej i oczywiście z drewna. Całość dopełniają niezawodne mechanizmy japońskiej firmy Citizen.

POST A COMMENT